Startlijst onderling dressuur 25 februari
MEST OPRUIMEN BIJ HET LOSRIJDEN EN NA JE PROEF IS VERPLICHT!!!
Hoeft je pony of paard na jou niet meer te lopen? Zorg dat de vlechtjes uit zijn en de spullen opgeruimd in de zadelkamer.
voor de manege paarden en pony’s : maximaal 15 minuten van te voren losrijden a.u.b.
Startlijst voor Ring 1
Startlijst Ring 2
Startlijst voor Ring 1
Tijdstip | Ruiter | Paard | Niveau |
---|---|---|---|
12:15 | Sya Sikkema | Mercedes | F8 |
Amber Gerts | Chanel | F7 | |
12:30 | Britt van Wijnbergen | Proud | F7 |
Donja Visser | Aapje | F6 | |
12:45 | Iris Mulder | Viony | F6 |
Britt van den Berg | Schweppsi | F6 | |
13:00 | Luna Torcque | Nathan | F5 |
Latoya vdn der Laan | Marijn | F5 | |
13:15 | Vera Krijger | Bliksem | F5 |
Enzo Gerts | Maureen | F5 | |
13:30 | Tinka van Velthoven | Darcy | F12 |
Mees Kramer | Chanel | F12 | |
13:45 | Lotte Troost | Aapje | F12 |
14:00 | |||
14:15 | Dianne van Beers | Ajani | F13 |
Evelien Schaap | Proud | F15 | |
14:30 | Mette Mulder | Twinkle | F3 |
Amber van Dommelen | Bliksem | F3 | |
14:45 | Lois Weldam | Chanel | F3 |
Jill Schnellenberg | Blondie | F3 | |
15:00 | Hayley Agelink | Marijn | F3 |
Josefien van de Ven | Mercedes | F3 | |
15:15 | Ils Ras | Aapje | F3 |
Robin van Voorthuizen | Proud | F3 | |
15:30 | Lana Hagmeijer | Flexx | F4 |
Suzie Buitehaar | Zazou | F4 | |
15:45 | Melina Coelho | Balloo | F4 |
Julie Akkers | Maureen | F4 | |
16:00 | Kaya Torcque | Spetter | F4 |
Startlijst voor Ring 2
Tijdstip | Ruiter | Paard | Niveau |
---|---|---|---|
12:15 | Sanne Heijnen | Cupido | F12 |
Roos Postma | F12 | ||
12:30 | Allesia Colonna | Jolijt | F13 |
Merel van Beers | Majorca | F14 | |
12:45 | Lisanne Breuring | Kebbony | F14 |
Demi de Jonge | Jacco | F14 | |
13:00 | Charlotte Breuring | Jolijt | F16 |
Isabelle Lemereise | Kadeluciene | F10 | |
13:15 | Lillian Torque | Verdi | F4 |
Yuna van Heeswijk | Geert | F4 | |
13:30 | Anouk Hagmeijer | F4 | |
Vivian Reckers | Majorca | F5 | |
13:45 | Mila Assink | Zigra | F5 |
Denise Hansen | Vienna | F5 | |
14:00 | Joyce Jager | Jacco | F5 |
14:30 | Sabina Bomhof | Delina | F5 |
Jennifer Venekamp | Kebbony | F5 | |
14:45 | Mariska Baartmans | Kuwandro | F9 |
Brigitte Achten | Jolijt | F8 | |
15:00 | Saskia van Ingen | Majorca | F8 |
Esmee Valkenet | Ajani | F1 | |
15:15 | Isabelle Hekman | Spetter | F1 |
Ilse Smit | Twinkle | F1 | |
15:30 | Rosalynn Huisman | Bliksem | F1 |
Meike Viktoor | Maureen | F1 | |
15:45 | Fleur Victoor | Alexandra | F1 |
Lana Mulder | Proud | F1 | |
16:00 | Novella Vredeveld | Chanel | F2 |
Lynn de Gruijl | Donar | F2 | |
16:15 | Damla Gunaydin | Flexx | F2 |
Nora Mulder | Bliksem | F2 |