Startlijsten onderlinge wedstrijden

E-item Buts Competitie Dressuur 1 maart 2020

MEST OPRUIMEN BIJ HET LOSRIJDEN EN NA JE PROEF IS VERPLICHT!!!

Hoeft je pony of paard na jou niet meer te lopen? Zorg dat de vlechtjes uit zijn en de spullen opgeruimd in de zadelkamer
voor de manege paarden en pony’s : maximaal 20 minuten van te voren losrijden a.u.b.

Download hier de PDF versie van de startlijst, of bekijk het schema hieronder:

StartnrRing 1NaamPaard/PonyNiveau
19:30Marsha BoomChanelF1
2Denise HansenNathanF1
39:50Isabella GentileBlondieF1
4Sophie vennixChikiqueF1
510:10Donja VisserProud MaryF1
6Eline van de KlompLillyF1
710:30Isis LingenAlexandraF1
8Chayensa VisserChanelF1
910:50Vivian GoesShutterflyF1
10Jill SchenkelaarsSupriseF2
1111:10Laura van HallMaureenF2
12Sarah HamidiSpetterF2
1311:30Lisa VinkIbizaF2
14Amber van DommelenDubbel FrisF2
1511:50Laura van SwolAmmarillaF2
16Tess HarteJaccoF2
1712:10Natalia GentileGwendolynF2
18Melis AppakBlondieF2
1912:30Esmee SchenkelaarsNorelyF2
20Lisa van 't KloosterFlexxF3
2112:50Isabelle TeunsAjaniF3
22Britt van WijnbergenProud MaryF3
2313:10Rozita TeymouriChanelF3
24Amber GertsLillyF3
2513:30Vera KrijgerSpetterF3
26Noemi KrijgerMercedesF3
2713:50Ellen GrobErrorF3
28Luisa VarelaF3
2914:10Suzanne VinkVerdiF3
30Lotte van IeperenJaccoF4
31Semih ApakMaureenF4
prijsuitrijking rond 14:45

StartnrRing 1NaamPaard/PonyNiveauRing 2
114:30Mila WortelFlexxF814:45
2Lisa Den HamerDubbel FrisF9
314:45Dianne van BeersDonarF1015:00
4Chanel KonijnProud MaryF10
515:00Eline van der WurffSupriseF1115:15
6Annika AtteveldLillyF11
715:15Lianne IjzerNathanF1115:30
8Merel van BeersChanelF11
915:30Andrea VinkIbizaB15:45
10Juliette GlijnisCupidoF13
1115:45Katja GijsbertsenZigraF1316:00
12Lisanne BreuringTresF11
1316:00Marlous ter BrakeLandraF616:15
14Marielle MullemBeausjellieF13
1516:15Sanne van OordQuick Quick SlowB16:30
16Cheyenne SpinhovenDonna KaranB
1716:30Charlotte BreuringEscapadeF1416:45
18Marijn TiboelCupidoF17
1916:45Lea de ZwijgerZigraF1517:00
prijsuitrijking rond 17:30