Startlijsten onderlinge wedstrijden

1e E-item Buts Competitie Dressuur 6 oktober 2019
Aanvang: 10:45:00 uur
MEST OPRUIMEN BIJ HET LOSRIJDEN EN NA JE PROEF IS VERPLICHT!!!
Paarden en pony’s na het rijden vlechten uit.
Ring 1 Ring 2
1 10:45 Lisanne Buring Jacco F10 11:00
2 Eline van der Wurff Suprise F10
3 11:00 Annika Atteveld Flexx F9 11:15
4 Lisa den Hamer Proud Mary F8
5 11:15 Chanel Konijn Lilly F9 11:30
6 Lianne Ijzer Jessica F9
7 11:30 Mila Wortel Maureen F7 11:45
8 Brenda van Burgel Flexx F6
9 11:45 Cindy van Harten Spetter F5 12:00
10 Kyra Knibbeler Proud Mary F5
11 12:00 Evi de Roo Zazou L1 12:15
12 Marijn Tibboel Cupido F16
13 12:15 Lea de Zwijger Zigra F14 12:30
14 Katja Gijsbertsen Terifique F13
15 12:30 Charlotte Bruring Escapade F13 12:45
16 Sonja van Maurik Jolijt F13
17 12:45 Tamara Gijsbertsen Beausjellie F13 13:00
18 Marilou van Riet Vienna F12
19 13:00 Marielle van Mullem Tres F12 13:15
20 Juliette Glijnis Cupido F12
21 13:15 Andrea Vink Shina B 13:30
22 Robye Al Jannabi Doortje B
23 13:30 Tom van der Neut Hatsjie B 13:45
24 Evelien Copier Lotus B
25 13:45 Nyobi van der Mark Noah F14 14:00
26 Demi van Emmerik Horton F11
27 14:00 Kim van der Meut James L1 14:15
28 Evi de Roo Faith M2
prijsuitrijking rond 14:45
Ring bij de bar
29 14:15 Suzanne Vink Terifique F1
30 Lisanne Borghoff Verdi F1
31 14:35 Amber van Dommelen Dubbel Fris F1
32 Nienke Mulder Donar F1
33 14:55 Laura van Swol Flexx F1
34 Laura van der Hall Suprise F1
35 15:15 Sophie van Doorn Spetter F1
36 Lisa van ‘t Klooser Ajani F1
37 15:35 Brit van Wijnbergen Proud Mary F1
38 Vivian Goes Shutterfly F1
39 15:55 Sara Hamidi Nathan F1
40 Elin van der Kui Norely F1
41 16:15 Julia Nout Chanel F2
42 Semih Appak Proud mary F2
43 16:35 Melis Appak Blondie F2
44 Isabel Teunis Ammarilla F2
45 16:55 Ellen Grob Error F3
46 Sterre Goes Suprise F3
47 17:15 Lotte van Iperen Chanel F3
48 Rosalie Nout Norely F4
49 17:35 Emma Bressers Stippie F4
50 Jane Goedhoop Shadow F4
51 17:55 Sija Sikkema Proud Mary F4
prijsuitrijking rond 18:15